Traveling Europe

Entdecke unser Europa - Besuche unsere Lieblingsplätze

Admin

login_please

... or_register

 

Rimini Wellness

Verfasst von Kristýna Stupková, Tschechische Republik

Fiera, Rimini, Italien, Riminy, Italien

Facebook, Rimini Wellness 2014

Rimini Wellness je obrovská akce, která se koná pravidelně každý rok v Itálii. Akce se týká především pohybu, aerobiku, funkčních tréninků a zdravého životního stylu. 

Celá akce probíhá čtyři dny ve velké hale jménem Fiera. Fiera je obrovské sportovní centrum, skládájící se z šestnácti hal. Každá hala se zaměřuje na jiná odvětví aerobiku nebo fitness tréninku. V halách se nachází mnoho stages s nejlepšími mezinárodními lektory.

Nejoblíbenější stage bývají aerobikové a step-aerobikové. Tyto haly se specializují na rychlý, ale dlouhodobý pohyb v aerobním pásmu. Další známe stage jsou s pomalými lekcemi, jako je Pilates, Yoga, Power Yoga, Hatha Yoga nebo Portdebras. Mnoho stages se taky zaměřuje na funkční trénink. Ve funkčních halách se objevuje mnoho posiloven a probíhají tam lekce jako TABATA, kruhový tréning, Body Styling, Fat Burner nebo Total Body workout. Tyto lekce jsou zaměřeny na anaerobní pásmo. V celkové Fierra se nachází minimálně dvacet posiloven. Mezi jednotlivými halami jsou postaveny venkovní bazény, které jsou určeny k aqua-aerobiku. 

Celá akce trvá čtyři dny. Pokud lidé chtějí můžou celé čtyři dny cvičit, ale pokud jsou unaveni můžou odpočívat u bazénu nebo navštívit relaxační halu. V této hale je především klid, ticho a nachází se zde odpočinková zóna s masážními křesly, lehátky a masérkami.

 

Facebook, Rimini Fiera

Nach oben